preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Wszystko blisko

Magazyn place

Zapraszamy do lektury
naszego magazynu

Mapa centrum handlowego

Wszystko blisko
Usługi oraz sklepy

Centrum Handlowe Bażantowo to miejsce zaspokajające codzienne potrzeby mieszkańców osiedla Bażantowo i okolicznych dzielnic. Jego kompaktowość i zawsze dostępne miejsca parkingowe pozwalają na sprawną realizację codziennych potrzeb klientów. Jesienią 2017 roku oddaliśmy do dyspozycji klientów  nową przestrzeń handlową w budynku CUBE. Obecnie, Centrum Handlowe Bażantowo jest jednym z największych kompleksów handlowych na południu Katowic.

Kompleks oferuje możliwość szybkich i wygodnych zakupów w jednym z trzech w Polsce marketów premium marki CARREFOUR, aptece, saloniku Kolportera, kwiaciarni. Zapewnia też realizację potrzeb związanych ze zdrowiem i urodą w przychodni zdrowia Signum, salonie masażu orientalnego oraz salonach: kosmetycznym i fryzjerskim. Oferuje również  włoską kawę w kawiarni Srebrna Łyżeczka i oryginalną kuchnię w restauracjach: tajskiej, hiszpańskiej, włoskiej i w barze Hirado Sushi.

W budynku CUBE na nasze zwierzaki, czeka pani doktor w  przychodni weterynaryjnej iVET. Znajdują się tu także: drogeria Rossmann, salon RTV, AGD, IT Kotłowski Max Elektro Prime Store, pralnia 5asec, Optyk - Okulista Signum, salon odzieży dla dzieci i młodzieży Guapo-Guapa, piekarnia–cukiernia Wygorzele, garmażernia Art Menu, ekodelikatesy Natura i Zdrowie, Żabka i salon alkoholi M&P Alkohole i Wina Świata.

Dopełnieniem oferty są zlokalizowane tu usługi biur turystycznych ITAKA i Oliver’s Travels oraz banku PKO BP 

Dodatkowo, we wschodnim skrzydle obiektu CUBE, na trzech poziomach i powierzchni prawie 1,4 tys. mkw. powstało atelier fotograficzne DAGMA FOTO.