preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Bank PKO Bank Polski

Magazyn place

Zapraszamy do lektury
naszego magazynu

Mapa centrum handlowego

Wszystko blisko
Usługi oraz sklepy


Bank PKO Bank Polski w Centrum Handlowym Bażantowo

Dane kontaktowe

Adres

Katowice, ul. Hierowskiego 70
Oddział 16 PKO Banku Polskiego

Godziny otwarcia

pn: 9:00 - 18:00
wt: 9:00 - 18:00
śr: 9:00 - 18:00
czw: 9:00 - 18:00
pt: 9:00 - 18:00
sb: nieczynne
nd: nieczynne

Telefon

(32) 445 24 60

Email:

informacje@pkobp.pl

Strona www:

www.pkobp.pl

GaleriaBank PKO Bank Polski

WAŻNY PUNKT W CH BAŻANTOWO! 

PKO Bank Polski dba o to, aby każdy Klient miał blisko do swojego banku. Serdecznie zapraszamy do naszego oddziału, który mieści się w Centrum Handlowym BAŻANTOWO.

PKO Bank Polski jest największym bankiem w Polsce i jedną z największych instytucji finansowych w regionie. Jego siła oparta jest na trzech silnych filarach: segmencie detalicznym, korporacyjnym i inwestycyjnym. Mimo odmiennej specyfiki każdego z tych obszarów, łączy je pełna koncentracja na potrzebach klientów i zapewnianiu im obsługi najwyższej jakości.

Satysfakcja rosnącego grona naszych klientów dowodzi, że można pogodzić z pozoru sprzeczne cechy: tradycję z nowoczesnością i najwyższą jakością, największą na rynku skalę działania z wyjątkową elastycznością oraz personalizacją rozwiązań i modelu obsługi.

W ostatnich latach w Grupie PKO Banku Polskiego dokonała się jakościowa zmiana w zakresie atrakcyjności i konkurencyjności oferty oraz doskonalenia obsługi w odpowiedzi na rosnące oczekiwania klientów. Była ona wsparta projektem kompleksowej rewitalizacji marki Banku i nową komunikacją marketingową.

Spójne działania sprawiły, iż logo „PKO Bank Polski” jest dziś gwarancją trafnego wyboru partnera, który nie tylko dostarcza odpowiednich produktów i usług, ale także aktywnie wspiera w podejmowaniu finansowych i biznesowych decyzji. Profesjonalizm i doświadczenie naszych doradców pozwala im spełniać oczekiwania klientów i proponować im najlepsze rozwiązania.

 

Zakres świadczonych usług:

  • obsługa transakcyjna
  • ​udzielanie kredytów mieszkaniowych
  • obsługa kasowa walutowa
  • usługi maklerskie
  • obligacje
  • płatności IKO

 

ZAPRASZMY DO ODZIAŁU

 

Infolinia:
801 302 302,
+48 81 535 65 65
(opłata zgodna z taryfa operatora)