preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Biuro Podróży
Oliver's Travels

Magazyn place

Zapraszamy do lektury
naszego magazynu

Mapa centrum handlowego

Wszystko blisko
Usługi oraz sklepy


Biuro Podróży
Oliver's Travels w Centrum Handlowym Bażantowo

Dane kontaktowe

Adres

C.H. Bażantowo
Bażantów 2,
40-750 Katowice

Godziny otwarcia

pn: 10:00 - 20:00
wt: 10:00 - 20:00
śr: 10:00 - 20:00
czw: 10:00 - 20:00
pt: 10:00 - 20:00
sb: 10:00 - 15:00
nd: nieczynne

Telefon

(032) 353-02-03
+48 669 006 527


GaleriaBiuro Podróży Oliver's Travels

Podaruj wspaniałe wspomnienia aby zrealizować te słowa zapraszamy Państwa do skorzystania z ofert wyjazdów za pośrednictwem naszego biura aby miejsca które Państwo odwiedzicie pozostało wspaniałym wspomnieniem.

Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra sprzedawców pomoże Państwu w doborze oferty zgodnie z życzeniami i preferencjami.

Biuro Podróży Olivier’s Travels istnieje od 2007 roku. Prowadzi sprzedaż "stacjonarną" po przez punkty sprzedaży oraz poprzez stronę internetową www.olivierstravels.pl

Naszą misją jest organizacja jak najlepszego wypoczynku dla Klientów. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie organizacji turystyki, dzięki czemu oferowane przez nas imprezy spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających turystów. Proponujemy wypoczynek i zwiedzanie we wszystkich zakątkach świata. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi touroperatorami ( Itaka, Neckermann, Tui, Rainbow Tours oraz inni ). Dysponując tak szeroką ofertą wyjazdów autokarowych i samolotowych proponowaną  przez w/w organizatorów, oraz wysoki profesjonalizm doradców gwarantujemy Państwu wybór odpowiedniej oferty i spełnienie marzeń.

Jesteśmy pasjonatami, którzy chcą dać swoim klientom radość z podróżowania aby zagwarantować satysfakcję z udanego urlopu osobiście staramy się odwiedzać wszystkie miejsca, które stanowią cel podróży.
Poza zorganizowaną formą wycieczek i wczasów, możecie Państwo za naszym pośrednictwem zakupić  bilety lotnicze, ubezpieczenia, dokonać rezerwacji hotelu i samochodu w dowolnie wybranym zakątku świata.
Wszystkim, którzy chcą sprawić komuś wyjątkową  niespodziankę, oferujemy możliwość zakupu Bonu Wakacyjnego. Bon wakacyjny to niezawodny i elegancki upominek, który
uszczęśliwi bliskie osoby, pracowników lub partnerów biznesowych. Dowolna kwota podarunku idealnie sprawdzi się jako premia, nagroda lub prezent.

Wybierz miejsce idealne dla Ciebie!