preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Restauracja THAI-PAN

Magazyn place

Zapraszamy do lektury
naszego magazynu

Plan centrum handlowego

Wszystko blisko
Usługi oraz sklepy


Restauracja THAI-PAN w Centrum Handlowym Bażantowo

Dane kontaktowe

Adres

ul. A. Puchały 6
(boczna ul. Bażantów)
Osiedle Bażantów
40-668 Katowice

Godziny otwarcia

pn: nieczynne
wt: 12:00 - 22:00
śr: 12:00 - 22:00
czw: 12:00 - 22:00
pt: 12:00 - 22:00
sb: 12:00 - 22:00
nd: 12:00 - 22:00

Telefon

+48 601 584 044


GaleriaRestauracja THAI-PAN

O NAS

Restauracja jest naturalnym uzupełnieniem istniejącego już od października 2009r salonu tradycyjnego masażu tajskiego. Po zbawiennym dla ciała i duszy antycznym masażu, możemy uzupełnić spalone toksyny zdrowym, smacznym, orientalnym posiłkiem. Wszystkie produkty dzięki zastosowaniu oryginalnych metod obróbki cieplnej nie tracą swych naturalnych właściwości, a jeden z najlepszych tajskich kucharzy jakich poznałem w ciągu 20 lat azjatyckich podróży doprawi je dla Państwa pełnią egzotycznych ingrediencji. Niepowtarzalne smaki kuchni tajskiej, która wykorzystuje to, co najlepsze w kuchni azjatyckiej, pozostawiają w pamięci wspomnienia równe dzieciństwu. Dlatego tak łatwo zauroczyć się Azją i marzyć o powrocie w ten niesamowicie klimatyczny region. Niech tradycyjny masaż tajski jak i oryginalna kuchnia będzie zachętą do podróży, a dla równie zauroczonych Syjamem i całą Azja jak niżej podpisany - choć cząstką Waszych wspomnień - dziękując wszystkim Naszym Gościom.

CO NAS WYRÓŻNIA

Tajlandia - kraina uśmiechu, ludzi cieszących się każdą chwilą, kwintesencja smaków Azji. Tajowie jeśli akurat nie jedzą, to myślą o jedzeniu. Różnorodność potraw, restauracji, barów, ulicznych kuchni serwujących autentyczne menu zaskakuje każdego turystę. Podejmując Was u nas pragniemy stworzyć niepowtarzalny klimat południowej Azji serwując autentyczną kuchnię Syjamu.
Orginalne tajskie potrawy, składniki wyłącznie świeże,przyprawy i ingredencje prosto z Tajlandii. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie, gdyż jesteście dla nas wyjątkowi. Przy składaniu zamówienia prosimy o detale Państwa upodobań. Pamiętajcie tajska kuchnia nie tylko na ostro. Mamy menu dla Waszych pociech, zapraszamy!

SZEF KUCHNI

Najważniejszym ogniwem restauracji jest 37 letni, pochodzący z północnej Tajlandii kucharz Ton. Jego umiejętności i dar kulinarny poznałem wracając co wieczór do restauracji, w której był artystą tańczącym przy dwóch ognistych wokach, akompaniamencie rozgrzanego oleju, w poświacie smakowitych, pachnących płomieni. Pracował na najsłynniejszej ulicy Bangkoku - Sukumvit, z menu wydawałoby się tylko dla miejscowych. Lecz tłumy gości jak i kulinarne wyczyny ściągnęły również turystów. Znający Tajlandię wiedzą, iż jest tam milion knajp, tysiące potraw i setki odmian ich przyrządzania. Proszę wiec tych co zakosztowali już tych smaków o danie szansy wykazania się swym kunsztem kucharzowi. Doprawi posiłek wspomnieniami, wyzwoli nowe marzenia, ukoi tęsknotę, pozwoli przetrwać rozłąkę. Szukających nowych smaków zapraszamy do odkrycia esencji Azji, tu na Śląsku - w krainie smakowitych rolad i soczystych golonek. Każdego dnia stawiamy sobie coraz większe wyzwania, chcąc sprostać Waszym wymaganiom. Sprowadzamy składniki pocztą lotniczą z Tajlandii, kupujemy produkty najwyższej jakości, prowadząc kuchnie otwarta nie mamy przed Państwem żadnych tajemnic.

SALA BANKIETOWA

Restauracja Thai-Pan oferuje salę bankietową na 40 osób z możliwością połączenia z restauracją, co daje możliwość rezerwacji o dodatkową liczbę gości.

Organizujemy wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe, imprezy okolicznościowe, bankiety, komunie, chrzciny, transmisje imprez sportowych na żywo. Proponujemy nie tylko kuchnie tajską, ale również to, co najlepszego w kuchni polskiej - np. królika w śmietanie, polędwiczki z grzybami, kaczkę z jabłkami, lub wybrane przez Państwa menu.

Wiosną od strony południowej otwieramy ogródek letni. Gorąco zapraszamy!

Rezerwacje sali bezpośrednio w restauracji

ZAPRASZAMY